EFEKT CARPET s.r.o.Prodej a pokládka podlahových krytin
SORTIMENT                  REFERENCE                  O FIRMĚ                  KONTAKT 

Personal programPomocí moderních technologií tkaní je v dnešní době možné personalizovat barvy a design s vynikající hloubkou a ostrostí. Každý všívaný koberec může být vyrobený v široké barevné škále na základě požadavků zákazníka, díky tisku metodou chromojet, která umožňuje realizovat jakýkoli druh designu až do maximálního počtu 12 barev.

katalog designů VIOLET
katalog designů GREY
katalog designů BLACK
katalog designů WILTON

Jak to vše funguje:

1) Seznámení s Vašimi požadavky a projektemNaším cílem porozumění všem Vašim potřebám a představám. Pokud to bude jen trochu možné, pokusíme se je vyplnit jak po stránce estetické, tak i ekonomické. Naši grafici pro Vás navrhnou to nejlepší řešení.

2) Návrh designuZkušení italští architekti a návrháři Vám vytvoří design koberce dle Vašeho přání, či předlohy popř. upraví design z našich katalogů zcela dle Vašich představ.

3) Plán pokládkyV případě že nám dodáte zaměření interiéru který hodláte vybavit kobercem, připravíme Vám plán položení koberce, který bude zohledňovat vzor koberce a minimalizovat počet spojů, které jej mohou negativně ovlivňovat.

4) Dokončení designuPokud jsme splnili všechna Vaše očekávání, vyrobíme laboratorní vzorek zvoleného designu na kvalitě koberce, který vyhovuje Vám i danému interiéru. K dispozici je 8 kvalit koberců ze 100 % PA a 2 kvality 80%vlna 20%PA pro tisk metodou Chromojet a min. 5 kvalit tkaných koberců ze 100% vlny z Nového Zélandu.

5) VýrobaPo odsouhlasení vzorku kobece předáme všechny informace do výrobního oddělení, které zajistí výrobu v co nejkratším čase a v maximální kvalitě. Po vyrobení koberce zajistí jeho finální kontrolu a po pečlivém zabalení ho připraví pro odeslání do našeho skladu, kde bude čekat na samotný termín pokládky u Vás.

6) Realizace projektuJsme Vám k dispozici kdykoli, Váš objednaný a na zakázku vyrobený koberec, odborně položit.